B kat. kursai

vairavimo_kursai_mokykla_vilniuje

Vairuotojų ruošimo kursai rengiami kiekvieną mėnesį. Grupės renkamos mėnesio 1 d., 10 d., 20 d., 30 d. dienomis. Gali būti dieninės, vakarinės bei savaitgalinės grupės. Kursų laikas parenkamas pagal kursantų pageidavimus, jiems patogiu laiku.

Vairuoti mokome naujais automobiliais kaip regitroje. Tokiais pat automobiliais yra egzaminuojama ir VĮ ,,Regitra”. Taigi, vairavimo egzamino metu mūsų mokiniai labiau pasitiki savimi, jaučiasi laisviau bei patiria mažiau streso.

 • Kursus galite pradėti lankyti jau nuo 17 metų, tačiau teisės gaunamos tik sulaukus 18 metų. Ši kategorija suteikia teisę vairuoti AM, B1 kategorijos transporto priemones (mopedai, lengvieji keturračiai ir traktoriai). Mokinantis B kategorijos teises suteikiama galimybė (metodinė medžiaga) pasiruošti A kategorijos teorinės dalies teisėms.
 • Teorijos mokome naujausiomis kompiuterinėmis programomis,kurios yra nuolat atnaujinamos.
 • Mūsų kursantai be papildomo mokesčio kompiuterinėmis programomis gali naudotis ir pasibaigus kursų terminui. O pasibaigus praktiniam vairavimui skirtoms valandoms jų galima užsisakyti papildomai;
 • Neribotas valandų skaičius mokantis praktinio vairavimo su automobilio imitatoriumi (simuliatoriumi);
 • Nesiseka išlaikyti teorijos ar praktinio vairavimo egzamino? Ne bėda. Nesvarbu kurioje mokykloje ar kiek laiko mokinatės – visada galite rinktis kitą vairavimo mokyklą ir joje pabaigti tai ką pradėjote kitoje. Svarbiausia turėkite dokumentus iš tos vairavimo mokyklos, kurioje mokinotės: jei išlaikėte teorijos egzaminą – pažymą (jei mokinotės teoriją eksternu ir išlaikėte teorijos egzaminą VĮ “Regitroje” tada reikia turėti pažymą iš VĮ “Regitros”); jei atlikote praktinius pravažiavimus reikia pasiimti vairavimo mokymo lapą (tai lapas, kurį Jums duoda pasirašyti instruktorius po kiekvieno pravažiavimo). Ateikite pas mus ir mes Jums suteiksime visas teorines ir praktines žinias, kurių pagalba egzaminai taps įveikiami.

TEORIJOS MOKYMAS

 • Teorijos mokymui yra skirta 40 mokymo valandų, norintys gali pasirinkti ir iki 60 valandų;
 • Skiriama 1 valanda apie EKO vairavimą.
 • KET sprendimas kompiuteriniu būdu (mokytis galima nemokamai neribotą valandų skaičių ir jums patogiu metu).
 • Dovanojame vairavimo mokymo metodiką;
 • Kursai trunka apie 5 savaites.

PRAKTINIO VAIRAVIMO MOKYMAS

 • Praktiniam vairavimo mokymui skiriama 30 mokymo valandų;
 • Dovanojame baigus pravažiavimus 60 min. kontrolinį patikrinimą.
 • Galutinės įskaitos metu daromas garso ir vaizdo įrašas.

KURSAI EKSTERNU

Taip pat organizuojami kursai  EKSTERNU kada teorinę dalį kursantas išmoksta savarankiškai, pasiruošus teorijos egzaminui, einate į VĮ „Regitra“ ir jį ten laikote.  (Tiek teorijos, tiek praktikos egzaminui reikalinga vairuotojo med. pažyma ir pirmos med. pagalbos pažymėjimas). Išlaikę teorijos egzaminą VĮ „Regitra“, Jūs jau galite pradėti mokytis praktinio vairavimo. Praktinio vairavimo mokymui skiriama jam 30 mokymo valandų. Baigus praktinį vairavimą, išduodamas kursų baigimo liudijimas. Užsiregistruojate ir laikote praktinį egzaminą, VĮ „Regitra“.

Registruotis į kursus galite užsukę į vairavimo mokyklą Šiauliuose adresu:

Tilžės g. 156, III aukštas, 309 kabinetas arba skambindami telefonu .:  Mob. tel 8 613 68505

TEORIJOS MOKYMŲ TVARKARAŠČIAI

Grupės Nr. Kursų pradžia Kursų pabaiga Kursų laikas Pirm. Antr. Treč. Ketv. Penkt.
11 2018-11-05 2018-11-30 17.00-20.00 x x x x x
      x       x        x
      x       x        x

Šiuo metu renkama nauja grupė. Kviečiame registruotis!

Leave a Reply